Архівний відділ виконкому

Переяславської міської ради

Київської області

a

Штати

У штаті архівного відділу дві особи – начальник відділу та головний спеціаліст.photo
Андрієнко Анжеліка Миколаївна

-

начальник архівного відділу, призначена розпорядженням міського голови №11/8-01 від 02.02.2009р.

У 1996 році закінчила Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди /філологічний факультет/.

Забезпечує виконання покладених на архівний відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи і діловодства, здійснює управління архівною справою і діловодством державних установ, підприємств та організацій усіх форм власності, що діють на території міста, забезпечує поповнення Національного архівного фонду документами, що мають місцеве значення, їх державну реєстрацію, облік, зберігання та використання їх інформації в інтересах громадськості.photo
Миненко Любов Миколаївна

-

головний спеціаліст архівного відділу по роботі з документами з особового складу ліквідованих організацій, призначена розпорядженням міського голови №126/8-01 від 31.07.2013 р.

У 1988 році закінчила Дніпропетровське культурно-освітнє училище за спеціальністю «бібліотечна справа». У 2015 році закінчила Державний вищий навчальний заклад "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" за спеціальністю "Облік і аудит".

Забезпечує виконання покладених на архівний відділ завдань щодо організації роботи з документами з особового складу ліквідованих підприємств та організацій, що мають місцеве значення, їх державну реєстрацію, облік, зберігання та використання їх інформації в інтересах громадськості.